چاپ روی قاب موبایل

گروه هنری آلما امکان چاپ عکس و لوگوی دلخواه شما روی قاب موبایل را فراهم کرده است. ما عکس و یا لوگوی مورد نظر شما را با بهترین کیفیت روی قاب‌های مرغوب با جنس‌های هارد و ژله‌ای چاپ می نمائیم.

  • قاب هارد: این نوع از قاب‌ها از جنس پلاستیک سخت بوده و مقاومت نسبی را فراهم می‌آورند.
  • قاب ژله‌ای: این نوع از قاب‌ها از جنس پلاستیک نرم می‌باشد و تقریبا تمام محیط اطراف گوشی همراه شما را پوشش می‌دهد که مقاومت بیشتری را دارا می‌باشد.
2017aalmaland.ir©

 

 

 

چاپ روی ماگ (لیوان)

ماگ‌ها از جنس سراميك با پخت با درجه حرارت بالا در كوره می‌باشند. اين ماگ‌ها تماماً سفيد و قسمت خارجی آن قابل چاپ است.

  • ليوان دسته رنگي: اين دسته از ماگ‌ها از نظر كيفيت مشابه ليوان‌هاي تماماً سفيد سراميكي می‌باشند و از كيفيت بالايي بهره می‌برند؛ تنها تفاوت اين دسته، رنگي بودن داخل و دسته‌ي ليوان می‌باشد كه رنگ آن كاملاً ثابت است و با شست و شو از بين نمی‌رود.
  • ليوان حرارتي: ليوان‌های حرارتی يا جادويی به اين صورت می‌باشند كه پس از ورود مايع با حرارت بالا داخل ليوان، طرح چاپی روي ليوان به آرامي پديدار می‌شود. كيفيت اين ليوان‌ها نيز مشابه ليوان‌هاي سفيد سراميكی از درجه‌ی بالايی برخوردار هستند.
2017aalmaland.ir©

 

 

 

چاپ روی تیشرت

گروه هنری آلما با بهره‌گیری از بروزترین دستگاه‌های چاپ قابلیت چاپ عکس و لوگوی دلخواه شما و طرح‌های تبلیغاتی روی تیشرت را دارا می‌باشد. تیشرت‌های مورد استفاده دارای کیفیتی بی‌نظیر و برش و دوختی منحصر به فرد می‌باشد. شایان ذکر است طرح چاپ شده قابل شست و شو می‌باشد.

  • تیشرت ملانژ: رنگ پارچه تیشرت ملانژ طوسی روشن بوده و دارای ظاهر و دوخت بی نظیری‌ست. چاپ از نوع سابلیمیشن مستقیم می باشد و تمامی رنگ به خورد پارچه میرود به همین علت کاملا قابل شستشو بوده و رنگ‌ها جلای بسیار زیادی دارند. این تیشرت چه به عنوان تیشرت تبلیغاتی و چه به عنوان تیشرتی با چاپ شخصی، یکی از بهترین و بی رغیب ترین گزینه ها برای انتخاب تیشرت می باشد. اما در نظر داشته باشید هر چه رنگ طرح شما تیره تر باشد شاهد چاپ زیباتری خواهید بود و سعی کنید از رنگ های روشن برای چاپ روی این تیشرت استفاده ننمائید. همچنین هر قسمت از طرح شما که سفید باشد در آن قسمت چاپی انجام نمی گیرد و رنگ تیشرت مشاهده میشود.

مشخصات چاپ تیشرت ملانژ طوسی
جنس تیشرت: ملانژ
حداکثر ابعاد چاپ: 30 در 40 سانتی متر
سایزهای موجود: S,M, L, XL
نحوه شستشو: کلاملا قابل شستشو


  • تیشرت اسپان: این نوع تیشرت‌ها بهترین گزینه برای استفاده جهت تیشرت‌های تبلیغاتی و مصرف روزانه با طرح دلخواه است. کیفیت پارچه‌های اسپان مورد استفاده جهت تولید تیشرت های سفید در گروه هنری آلما منحصر به فرد بوده و دارای کیفیت فوق‌العاده ای می‌باشد و دارای لطافت زیادیست.چاپ از نوع سابلیمیشن مستقیم می باشد و تمامی رنگ به خورد پارچه میرود به همین علت کاملا قابل شستشو بوده و رنگ‌ها جلای بسیار زیادی دارند. این تیشرت چه به عنوان تیشرت تبلیغاتی و چه به عنوان تیشرتی با چاپ شخصی، یکی از بهترین و بی رغیب ترین گزینه ها برای انتخاب تیشرت می باشد.

مشخصات چاپ تیشرت اسپان
جنس: اسپان 60% پلی استر + 40% پنبه
رنگ: سفید
حداکثر ابعاد چاپ: 30 در 40 سانتی متر
سایزهای موجود: S, M, L, XL

2017aalmaland.ir©